Game - Season Forums

انضم إلى المنتدى ، فالأمر سريع وسهل

Game - Season Forums

Game - Season Forums

هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

3 مشترك

Review >> Tomb Raider : Anniversary

MAFIA
    MAFIA
    تحـــریریه
    تحـــریریه

تعداد پستها : 24
    Registration date : 2007-09-04

Review >> Tomb Raider : Anniversary Empty Review >> Tomb Raider : Anniversary

پست من طرف MAFIA السبت سبتمبر 08, 2007 1:10 am

Review >> Tomb Raider : Anniversary NoFlash
    نام بازی : Tomb Rider
    نسخه : Anniversary
    ناشر:Eidos interactive
    سازنده: Crystal Dynamics
    زمان انتشار: May 2007
    ساخته شده برای کنسول های : PC Wii PS2 PSP
    Review >> Tomb Raider : Anniversary 6b0e3wi
    همونطور که همه میدونید این بازی برای افتتاح 10 سال بازی Tomb Rider ساخته شده!و مراحل آن مانند هیتمن سه از نسخه های اولیه گرفته شده و کمی به (کمی که چه عرضه کنم یه خر بار ) کیفیت آن افزوده است.
    من شماره های اولیه ی این بازی رو می نویسم اگر هم کسی خواست برای دانلود میزارم:
    Tomb Raider 1
    Tomb Raider 2 - The Dagger Of Xian
    Tomb Raider 2 Gold - Unfinished Business
    Tomb Raider 3 - Adventures Of Lara Croft
    Tomb Raider 4 - The Last Reveration
    Tomb Raider 5 - Chronicles
    Tomb Raider Death Lake
    Tomb Raider The Eye Of Mummy
    Tomb Raider The Lost Artifact

سیستم مورد نیاز بازی هم :
    كد:
    System Requirements

مورد نياز:
    CPU: Pentium 3 1.4Ghz or Athlon XP 1500+
    RAM: 256MB (Windows 2000/XP) / 512MB (Windows Vista)
    GRAPHICS:100% DirectX 9.0c compatible 64 MB 3D Accelerated Card with TnL (GeForce 3Ti / Radeon 9 series)
    SOUND: Microsoft Windows 2000/XP/Vista compatible sound card (100% DirectX 9.0c -compatible)
    DVD-ROM: Quad-speed (4x) DVD-ROM drive
    HARD DRIVE: 4GB free disk space
    INPUT DEVICES: 100% Windows 2000/XP/Vista compatible mouse and keyboard

مناسب:
    CPU: Pentium 4 3.0Ghz or Athlon 64 3000+
    RAM: 1024MB
    GRAPHICS: 100% DirectX 9.0c compatible 64 MB 3D Accelerated Card with Vertex Shader 2.0 and Pixel Shader 2.0 (GeForce 6000 series / Radeon X series)
    SOUND: Microsoft Windows XP/Vista compatible sound card (100% DirectX 9.0c -compatible)
    DVD-ROM: Quad-speed (4x) DVD-ROM drive
    HARD DRIVE: 4GB free disk space
    INPUT DEVICES: 100% Windows XP/Vista compatible mouse and keyboard

Review >> Tomb Raider : Anniversary 6fsjmna
    [b]داستان بازی بسیار مهمه و بازی هایی با بهترین گرافیک ولی بی داستان ارزشی ندارن ! تا اینجا تمام نسخه های بازی Tomb Rider یک جور داستان رو طی می کردند و میشه گفت که خیلی یکنواخت شده ولی هنوز هم جذابیت های خودش رو داره! داستان از این قراره که شخصیت اصلی بازی که نامش لارا کرافت هست یک باستان شناس معروف و با عقل و فکرش جایی بین مردم پیدا کرده! اون از مردها هم بهتر میجنگه بطوریکه در مرحله ی اول بازی اون پیر مرده نتونست از پس چند تا گرگ بر بیاد یا اینکه از یه نردبون طوری بالا بره که نه خودش آسیب ببینه و نه راه رو برای دیگران سد کنه . لارا بدنیال اشیاء و وسایل قدیمیه تا روی اونا تحقیقات انجام بده و به گذشته برگرده و اون دوران رو در تصورات خودش مجسم کنه. در تمام نسخه های Tomb Raider لارا به جاهایی میره که انسان هایی تا اونا رفتن ولی کشته شدن ! مثلا اون به دهکده ی آدم خوار ها میره ، به مکانی میره که نوز دایناسور ها وجود دارند و این جور جاها . به طور کلی بازی داستان دقیقی رو دنبال نمی کنه ! (البته این نسخه) و میشه گفت مراحل رو به هم الکی ربط دادن به طوریکه جذابیت بازی تا حد زیادی بالا بره و یوزر پذیر باشه ! اگر بخوایم در مورد داستان صحبت کنیم تا صبح هم میتونیم صحبت کنیم ولی یادتون باشه اینجا مکانی برای جمع کردن اطلاعات خاله زنکی نیست و مفقط ما تا حدی اطلاعات به شما میدیم که شما جذب بازی بشید. من به داستان نمره ی 10 میدم!
    Review >> Tomb Raider : Anniversary 6c7qus7
    گرافیک عامل اصلی است که بازیکن رو ب خودش جذب می کنه و همونطور که تمام شما میدونید بازی های Eidos interactive واقعا گرافیک عالی دارن و در این نسخه از نهایت قدرت موتور افسانه با یه کوچولو تغییر استفاده کردن و میتونید کیفیت صعودی از نسخه های یک تا اینجا را می توانید مشاهده کنید .
    در بازی از کوچکترین ذره هم سازنده ها نگذشتند و از با کیفیت ترین تکسچر ها استفاده کردند و در بازی می تونید کاملا شاهد این موضوع باشید.
    گرافیک بازی Tomb Rider : Anniversary بسیار نسبت به نسخه های پیشین بالا ست و ما شاهد حرکات ریز ولی زیبا هستیم .مثلا شما و تقی در آب میروید خودتون رو از بیرون به صورت شکسته در اب می بینید و اگر اب تمیز باشه از بیرون آب تا ته اون رو میتونید مشاهده کنید و یه نکته ی جالبی رو بگم که در اب اسلحه ، مو ها و سام شما تکان می خورند و زمانی که از اب بیرون م ایید لباس شما خیس است و از آن اب می چکد و به مرور زمان اگر صبر کنید از حالت خیس بصورت کاملا طبیعی در می آید به طوریکه شما متوجه نمی شوید!
    یکی دیگر از نکات جالب این نسخه حرکات آکروباتیک لارا است که شما با گرفتن شیفت و زدن چند باز آن می توانید از صد ها تیر چوبی عبور کنید( شما رو نمی دونم و لی من در این حرکت بسیار موفق هستم)
    مو ها نسبت به نسخه ی قبل بسیار طبیعی درست شده اند و کمی به نظر می رسد که قیافه ی شخصیت تغییر کرده است! شما در بازی نی توانید با تناب خود کوهنوردی هم بکنید(البته به اینجور که من گفتم نیست ولی خوب دیگه) شما وقتی شلیک می کنید پو که ی تیر به صورت واقعا طبیعی از اسلحه ی شما خارج می شود و آتش و دود تیر هم بسیار چشمگیر و طبیعی است . شما به طور کاملا طبیعی ران می روید و در حین حرکت تفنگ ها و موها و کوله ی شما هم تکان می خورد و اگر زیا د خودتون رو به این ور و اون ور بزنید لباستون کثیف میشه!
    خوب بزرگترین ضعف های گرافیک هم اینه که خدمتتون عرض می کنم:
    یکی از اعضا به بازی تیری در تاریکی اعتراض کرده بودند که چرا تیر که به لامپ میزنید نمی شکند ولی ما در این بازی شاهد هستیم که به هرچیزی که شلیک کنید نه تنها نمی شکند بله حتی جای گلوله هم رو آن دیده نمی شود!
    یکی دیگر از مشکلات گرافیکی رو در محل ورزش لارا در خانه ی خود (مرحله مانور) می توان دید که وقتی به میله ها آویزان می شوید چه افتضاحی به بار می آید و دست او به داخل لوله میرد و اصلا طبیعی نیست!
    یه ایراد دیگه هم اینه که یکی رو که میکشی یا پو که تفنگ و یا خشاب ها بعد از بر خورد بازمین بعد از چند ثانیه ناپدید می شوند!
    درسته که این بازی ایراد های گرافیکی زیاد داره ولی پشت خوبی هاش پنهانه! من به گرافیک نمره ی 9 میدم!

Review >> Tomb Raider : Anniversary 6crpbsy
    صدا گذاری هم مثل بقیه ی تیتر های دیگه مهم برای جذب بازیکن و بازی بازیکن پسند و در این نسخه ی بازی Tomb Rider صدا گذاری از گرافیک قوی تر است . در بازی هر چیزی صدا می دهد از تناب شما گرفته تا تیر های چوبی!
    شما پس از کشتن هر حیوانی صدای او ناله ی او را می شنوید و مهم تر این اگر جایی گرگ وجود داشته باشد صدا گرگ را به محض نزدیک شدن به آن ها مشا هده می کنید . صدا گذاری برای همه چیز همانطور که گفتم انجام شده (حتی برای یک چک پوینت) ! صدا گذاری بازی در محیط های مختلف گوناگونه و دلخراش نیست ! فکر کنم می فهمید چی میگم! بعضی از بازی ها هستند که وقتی داری بازی می کنی به محض شنیدن صدای تیر 10 متر از روی صندلی به بالا پرتاب میشی : مثل دسته ی اوباش ال کاپون که مدام باید دستت روی پیچ اسپیکر باشه! 8-} ولی صدا کذاری بازی ضعف هایی هم داره مثل صدای کاراکتر ها که تا صدای اسپیکر رو زیاد نکنی نمی فهمی چی میگن! و جالب این که صدا زود تر از تصویر میاد :-S ! نمی دونم چرا ولی در تمام نسخه های تامب رایدر به محض نزدیک شدن یه حیوان و پریدن به ما آدم خیلی میترسه! من که فکر می کنم مال صدا گذاریش باشه!من به صدا گذاری نمره ی 7 میدم!
    Review >> Tomb Raider : Anniversary 66cayb7
    چیزی که بیشتر از همه به چشم میاد نوره! در همه جا و در همه کس این احساس ایجاد میشه که آیا نور اینجا خوبه یا نه! بستگی به محل زندگی تون داره به فرض مثال : من که خونمون بگی نگی تاریکه نمی تونم توی جاهای پرنور دوام بیارم و چشمام زود خسته میشه و از این می توان نتیجه گرفت که نور پردازه هم مثل هوش مصنوعی و صدا گذاری مهمه!
    ماشالله هزار ماشالله نور پردازی از نسخه ی یک تامب رایدر تا نسخه ی جشن سالیانش بسیار خوب نور پردازی شده بود و آدم کیف می کرد! من لگند رو بازی نکردم ولی نسخه های اولی رو به خوبی یادم میاد بخصوص نسخه ی 2 که آدم وحشت رو در حین بازی احساس می کرد اونم بخاطر نور پردازی قوی ! ما در این نسخه نور پردازی بسیار عالی رو مشاهده می کنیم و می فهمیم که موتور افسانه قابلیت های جالبی دارد ! بطور مثال در قسمت مانور ( خونه ی اجدادی لارا) کتاب های کنار پنجره از بیرون نور تغذیه می کنن و اشتباه بزرگ سازندگان این بوده که آخه توی کجای جهان ساعت 11 شب نور طلایی از آسمون میاد :-B (مطمئن هستم دقت نکرده بودید)! شما در مراحل اول بازی می تونید به نور پردازی بازی بطور کامل پی ببرید! مثلا شما که راه میرید سایتون به طور واضح طبق تابش نور ( در بیرون ) میفته و در اماکن تاریک سایه ای دیده نمی شود!من به نور ردازی نمره ی 8 میدم!
    Review >> Tomb Raider : Anniversary 4lzw520
    این اطلاعات از دوست خوبم آلفا جان بدست آوردم:
    Game ScreenShots :
    براي ديدن گالري عكس هاي اين بازي اينجا را كليك نماييد.
    ---------------------------------------------
    اينم انيميشن ها و تريلر ها و فيلم هايي كه با سازندگان بازي گرفته شده و با آنها صحبت شده كه بسيار جالب هستند:
    دانلود تمام انيميشن هاي بازي
    دانلود تريلر 1
    دانلود تريلر 2
    دانلود تريلر 3
    دانلود تريلر 4
    دانلود تريلر 5
    دانلود تيزر تريلر
    دانلود تريلر 6
    دانلود تريلر 7
    دانلود تريلر 8
    صحبت با سازندگان بازي 1
    صحبت با سازندگان بازي 2
    صحبت با سازندگان بازي 3
    Review >> Tomb Raider : Anniversary 6bjiefn
    Review >> Tomb Raider : Anniversary Tra_image_07
    Review >> Tomb Raider : Anniversary Tra_image_12
    Review >> Tomb Raider : Anniversary 67p1bx0

Review >> Tomb Raider : Anniversary 4t8f29d
    این نسخه از بازی تامب رایدر زیبا ترین - جذاب ترین - پر حجم ترین نسخه است!
    شما می توانید این نسخه را از شرکت تکین (5 سی دی ) به قیمت 4000 تومان بخرید!
    من به شما پیشنهاد میکنم این بازی فکری اکشن رو بخرید(البته اگه مشکل قلبی مثل من ندارید)
    XerxeSJ9
    XerxeSJ9
    مدیر سایت
    مدیر سایت

تعداد پستها : 127
    Registration date : 2007-07-07

Review >> Tomb Raider : Anniversary Empty رد: Review >> Tomb Raider : Anniversary

پست من طرف XerxeSJ9 السبت سبتمبر 08, 2007 4:31 am

امتیازت به داستان بازی خیلی بالاست !
    تو بازی هیچ عامل تحریک کننده ای برای ادامه دادن وجود نداشت . مراحل هم اونقدر فکری و زیاد بود که حوصله ی آدم سر می رفت !البته گرافیک خیلی خوب بود .
    جالبترین قسمتهای بازی مبارزه با غولهای مراحل بود Doof .
    _________
    راستی سروش جان بازم جای تاپیک اشتباهه ! باید تو قسمت نقد باشه .
    موضوع انتقال داده شد ....
    MAFIA
    MAFIA
    تحـــریریه
    تحـــریریه

تعداد پستها : 24
    Registration date : 2007-09-04

Review >> Tomb Raider : Anniversary Empty رد: Review >> Tomb Raider : Anniversary

پست من طرف MAFIA الأحد سبتمبر 09, 2007 12:16 am

خواهشا یه بخش درست کنید به نام تحلیل بازی تا همش از این اتفاقات نیفته !
    XerxeSJ9
    XerxeSJ9
    مدیر سایت
    مدیر سایت

تعداد پستها : 127
    Registration date : 2007-07-07

پست من طرف XerxeSJ9 الأحد سبتمبر 09, 2007 6:03 pm

این تاپیک رو ایجاد کردم تا دیگه مشکلی پیش نیاد :
    لینک

موفق باشید //
    arthuhzard
    arthuhzard
    كاربر سايت
    كاربر سايت

تعداد پستها : 3
    Registration date : 2007-11-20

پست من طرف arthuhzard الثلاثاء نوفمبر 20, 2007 4:50 pm

نقدت مختصر و خوندنی بود. Legend با anniversary: از زمین تا زیر زمین تفاوت!
    موفق باشی.

مواضيع مماثلة

-

اكنون الخميس مايو 09, 2024 8:33 pm ميباشد